HORSYD natūralūs papildai žirgams

HORSYD natūralūs papildai žirgams

Nuo šiol Cavalleria.lt galite įsigyti Lietuvoje gaminamų natūralių papildų žirgams HORSYD. Produkcija yra gaminama tik iš aukščiausios rūšies pašarinių žaliavų. Siūlome platų papildų žirgams asortimentą: sąnariams, kanopoms, virškinimo bei kvėpavimo gerinimui.

Visas mūsų parduodamas HORSYD prekes galite rasti paspaudę čia: HORSYD papildai žirgams iš Cavalleria.lt.

Kodėl verta rinktis HORSYD papildus?

  • HORSYD gaminamuose laižaluose yra tik natūralūs vitaminai ir mineralai. Juose nėra cheminių konservantų, kvapiųjų medžiagų bei kitų priemaišų.
  • Laižalai gaminami itin kietos konsistencijos. Smulkios sudedamosios dalys neįstringa žirgams tarp dantų, o tai apsaugo jų dantis nuo gedimo.
  • Laižalas tuo pačiu yra ir žaislas. Laižydamas ir žaisdamas žirgas ar ponis patiria dvigubą malonumą – tai pagerina jo emocinę būseną.
  • HORSYD gaminamais laižalais žirgai gali būti paskatinami prieš ar po įvairių varžybų, jais atsidėkojama treniruočių metu.

Laižomi papildai žirgams

17,95 su PVM
Išparduota
Išparduota
Išparduota

Skanėstai ir kiti papildai žirgams

15,45 su PVM

Laižalai, papildai

Ledinukas žirgui HORSYD

23,95 su PVM
14,95 su PVM
Išparduota
18,95 su PVM

Daugiau informacijos

HORSYD įsipareigoja gaminti tik visaverčius papildus žirgams, todėl viską atlieka rankomis – su meile, atidumu ir rūpesčiu. Daugiau informacijos apie HORSYD papildus žirgams rasite gamintojo interneto svetainėje www.horsyd.com.