Pristatymas

Greitas prekių pristatymas

Prekių pristatymo būdai

9 iš 10 elektroninėje parduotuvėje siūlomų prekių turime savo sandėlyje ir jūsų pasirinktu būdu pristatysime ypač greitai. Siūlome rinktis iš šių prekių atsiėmimo/pristatymo būdų:

Atsiimkite jojimo klube

Įsigytas prekes galite atsiimti jojimo klube „Laisvalaikio Žirgai“ Vilniuje (Grikienių g. 22, Grikieniai, Vilniaus r. sav., darbo laikas I-VII 10:00-22:00). Prekes atvykite atsiimti tik sulaukę pranešimo, jog jūsų užsakymas jau paruošas (pranešimas siunčiamas el. paštu).

Dėmesio! Įprastas jojimo klubo darbo laikas dėl tam tikrų aplinkybių (pvz. nepalankių oro sąlygų, vykstančių varžybų ar kt.) gali keistis. Prieš atvykstant prašytume susisiekti telefonu +370 645 67 753 ir pasitikslinti darbo laiką.

  • Kaina: 0,00 Eur
  • Terminas: 1-2 darbo dienos

paštomatai

Įsigytas prekes pristatysime į bet kurį jūsų pasirinktą Omniva paštomatą visoje Lietuvoje. Norimą paštomatą galėsite pasirinkti krepšelio puslapyje, atsiskaitymo metu. Instrukcijas, kaip atsiimti siuntą iš paštomato, gausite SMS žinute, jūsų nurodytu telefono numeriu.

  • Kaina: 3,00 Eur
  • Terminas: 1-2 darbo dienos

kurjeris

Įsigytas prekes Omniva kurjeris pristatys jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Kurjeris susisieks su jums iš anksto ir suderins tinkamą pristatymo laiką.

  • Kaina: 5,00 Eur
  • Terminas: 1-2 darbo dienos

Užsakymai iš tiekėjų

Prekės, kurių savo sandėlyje neturime, tačiau galime užsakyti iš tiekėjų, pažymėtos laikroduku, prie šių prekių nurodomas ir pristatymo terminas:

Prekes, kurios užsakomos iš tiekėjų sandėlių, jūsų pasirinktu būdu pristatysime per 5-10 darbo dienų.

Nemokamas pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje įsigijus prekių už 60,00 Eur ar didesnę sumą, jas į bet kurį, jūsų pasirinktą Omniva paštomatą pristatysime visiškai NEMOKAMAI.

Prekių krepšeliui pasiekus ar viršijus 60,00 Eur sumą bei atsiskaitymo puslapyje pasirinkus pristatymo būdą „Omniva paštomatas“ pristatymo mokestis nebus taikomas.