Cavalleria.lt – 2023 metų atviro Lietuvos dailiojo jojimo čempionato rėmėjas

Cavalleria.lt – 2023 metų atviro Lietuvos dailiojo jojimo čempionato rėmėjas

Rugsėjo 16-17 dienomis poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“ vyko 2023 metų atviras Lietuvos dailiojo jojimo čempionatas. Jojimo prekių parduotuvė Cavalleria.lt labai džiaugiasi tapusi Lietuvos čempionato rėmėju ir prisidėjusi prie žirginio sporto populiarinimo Lietuvoje.

Įsteigėme prizus geriausiems duetams

Pirmąją čempionato dieną apdovanojome geriausiai pasirodžiusius Mėgėjų I grupės užskaitos (LŽSF testas su jojimo stiliaus vertinimu E-1S presented by equestrian store CAVALLERIA) duetus.

Antrąją čempionato dieną apdovanojome geriausiai pasirodžiusius Mėgėjų III grupės užskaitos (LŽSF dailiojo jojimo testas M-3 presented by equestrian store CAVALLERIA) duetus.

Abiejų dienų rungčių nugalėtojus apdovanojome Cavalleria.lt dovanų kortelėmis ir daiktiniais prizais: pirštinėmis, kojinėmis, laižalais ir papildais, virvėmis ir kordais bei šepečiais žirgų priežiūrai.

Mėgėjų I grupės užskaitos nugalėtojai (pirmoji čempionato diena)

1 vieta – Jovita Pauplienė ir Lion Izmail MG
2 vieta – Monika Juknevičiūtė ir Mino
3 vieta – Rūta Vainilavičiūtė – Prelgauskienė ir Ksela

Mėgėjų III grupės užskaitos nugalėtojai (antroji čempionato diena)

1 vieta – Goda Kujalytė ir Bossanova
2 vieta – Agnė Chlostauskaitė ir Raul’s Lady
3 vieta – Goda Kujalytė ir Michael Buble

Cavalleria.lt ambasadorių – jojimo klubo „Laisvalaikio žirgai“ raitelių rezultatai

2023 metų atvirame Lietuvos dailiojo jojimo čempionate dalyvavo ir Cavalleria.lt ambasadorių – jojimo klubo „Laisvalaikio žirgai“ raitelių komanda. Kartu su jais labai džiaugiamės jų rezultatais:

Orinta Klimantavičiūtė čempionato Jaunučių grupės užskaitoje su žirgu Branto teisėjų bendrai buvo įvertinta 123,061 balais ir užėmė 3 vietą, o su Favory Örvèny – 119,661 balų ir užėmė 4 vietą.

Karolina Repšaitė čempionato Mėgėjų II grupės užskaitoje su žirgu Branto teisėjų bendrai buvo įvertinta 138,982 balais ir užėmė 2 vietą.

Patricija Antanavičiūtė atviros klasės E lygio rungties užskaitoje su žirgu Bruno pirmąją varžybų dieną užėmė 7 vietą (64,444%), o antrąją dieną – 3 vietą (64,815%). Antrąją varžybų dieną Patricija šioje rungtyje taip pat startavo su žirgu Favory Örvèny ir užėmė 5 vietą (61,111%), o atviros klasės P lygio rungties užskaitoje su žirgu Bruno užėmė 1 vietą (66,000%).

Medeina Janušaitė atviros klasės E lygio rungties užskaitoje su žirgu Bruno pirmąją varžybų dieną užėmė 8 vietą (61,984%), o antrąją varžybų dieną atviros klasės P lygio rungties užskaitoje – 2 vietą (62,667%).

Julius Klimantavičius atviros klasės P lygio rungties užskaitoje su žirgu Favory Örvèny pirmąją varžybų dieną užėmė 1 vietą (59,643%).