Cavalleria.lt – varžybų „Pilaitės žirgyno taurė 2022“ rėmėjas

Cavalleria.lt – varžybų "Pilaitės žirgyno taurė 2022" rėmėjas

Pilaitės žirgyne Vilniaus rajone, 2022 m. rugpjūčio 20 dieną vyko dailiojo jojimo varžybos „Pilaitės žirgyno taurė 2022“. Jojimo prekių parduotuvė Cavalleria.lt labai džiaugiasi galėjusi prisidėti prie šių varžybų rėmimo ir žirginio sporto populiarinimo Lietuvoje.

Įsteigėme prizus geriausiems duetams

Cavalleria.lt įsteigė daiktinius prizus geriausiai varžybose pasirodžiusiems atviros klasės testo E5S (su stiliaus vertinimu) duetams. Prizininkus apdovanojome pobalniais, kantarais ir kitais daiktiniais prizais.

Atviros klasės testo E5S (su stiliaus vertinimu) prizininkai:
1 vieta – Paulina Repšytė ir Mentor
2 vieta – Kristina Lukauskaitė ir Lailis
3 vieta – Agnė Zenkevičiūtė ir Princas

Cavalleria.lt ambasadoriai „Laisvalaikio Žirgai“

Labai džiaugiamės Cavalleria.lt ambasadorių, jojimo klubo „Laisvalaikio Žirgai“ raitelių demonstruotais rezultatais varžybose „Pilaitės žirgyno taurė 2022“.

Kamilė Jankelait su žirgu Cocco testo P3 (su parišimais) vaikų grupėje bendrai teisėjų buvo įvertinta 63,730% ir užėmė prizinę 2-ąją vietą.

Patricija Antanavičiūtė su žirgu Cocco testo P3 atviroje klasėje bendrai teisėjų buvo įvertinta aukštu 69,762% rezultatu ir tapo šios rungties nugalėtoja užėmusi 1-ąją vietą.

Julius Klimantavičius su žirgu Cocco testo P3 atviroje klasėje bendrai teisėjų buvo įvertintas 61,587% ir užėmė garbingą 6-ąją vietą.

Orinta Klimantavičiūtė su žirgu Branto testo A4 atviroje klasėje bendrai teisėjų buvo įvertinta 63,506% ir užėmė prizinę 2-ąją vietą.